قابل توجه اساتید و کارکنان دانشگاه:

با عنایت به اینکه قرار دادن هرگونه تصاویر و مدارک خصوصی در شبکه های اجتماعی مبتنی بر اینترنت از جمله اطلاعات و تصاویر شخصی و خانوادگی موجب نقض حریم اساتید و کارکنان دانشگاه می گردد و موجب سوء استفاده علیه افراد مذکور می گردد به همین جهت به اطلاع کلیه اساتید و کارکنان محترم اعلام نموده تا به منظور حفظ شأن و جایگاه خود از قرار دادن هریک از موارد فوق در شبکه های مجازی خودداری فرمایند.

هشدار: قابل توجه تمامی کارکنان، اعضای هیأت علمی و دانشجویان دانشگاه، شرکتی هرمی با عنوان "یونیک فاینانس سوئیس" اقدام به فعالیت های غیرمجاز با اخذ وجوه کلان از مردم و پرداخت سود از همان مبالغ دریافت می نماید. با توجه به اینکه لیدر و مؤسسین اصلی این شرکت نیز در کشورهای مالزی و ترکیه می باشند لذا هرگونه سرمایه گذاری و عضویت دانشگاهیان در این شرکت منجر به اخلال در نظام اقتصادی کشور از طریق خروج غیر قانونی ارز شده و ممنوع می باشد.

با توجه به بررسی ها و استعلام انجام شده شرکت نت ورک مارکتینگ ودا VODA ، این شرکت هرمی بوده و فعالیت در آن جرم محسوب می شود.

کاربر گرامی:

به دلیل تعدد شرکتهای هرمی در ایران، شناسایی این نوع شرکت ها جنبه بازدارندگی از فعالیت در این حوزه را برای شما به همراه خواهد داشت .
در ابتدا باید بدانیم که هیچ شرکت هرمی مجوز قانونی برای فعالیت در کشور را ندارد ولی شرکتهای مختلفی هستند که از طریق بازاریابی شبکه ای صحیح محصولات خود را به فروش می رسانند.
لازم به ذکر است که شرکتهایی امکان دریافت مجوز را دارند که فعالیت آنها به صورت بازاریابی شبکه ای صحیح باشد و نه بازاریابی هرمی.
مجوز فعالیت این شرکتها تنها توسط وزارت صنعت ،معدن و تجارت اعطا می شود و منحصراً شرکتهای دارای مجوز فروش محصولات به صورت بازاریابی شبکه ای از این وزارتخانه، حق فعالیت را خواهند داشت .
ما با شناساندن سامانه هوشمند استعلام در خصوص شرکتهای هرمی و بازاریابی غیر قانونی، شما کاربر گرامی را در جهت شناسایی و آگاهی هر چه بیشتر در این زمینه یاری نماییم. همچنین با توجه به اطلاع رسانی رسانه ها مبنی بر خدمات دهی سامانه پیامکی 30006082 به منظور اطلاع از فعالیت شرکتهای هرمی و بازاریابی شبکه ای در کشور این سامانه هوشمند استعلام پیامکی، به شما کاربر گرامی این امکان را می دهد که با وارد نمودن اسم شرکت مورد نظر ( چه به زبان فارسی و چه به زبان انگلیسی ) و ارسال پیامک به شماره 30006082 جواب استعلام خود را بلافاصله و به صورت پیامک دریافت نمائید.