با توجه به بررسی ها و استعلام انجام شده شرکت نت ورک مارکتینگ ودا VODA ، این شرکت هرمی بوده و فعالیت در آن جرم محسوب می شود.

کاربر گرامی:

به دلیل تعدد شرکتهای هرمی در ایران، شناسایی این نوع شرکت ها جنبه بازدارندگی از فعالیت در این حوزه را برای شما به همراه خواهد داشت .
در ابتدا باید بدانیم که هیچ شرکت هرمی مجوز قانونی برای فعالیت در کشور را ندارد ولی شرکتهای مختلفی هستند که از طریق بازاریابی شبکه ای صحیح محصولات خود را به فروش می رسانند.
لازم به ذکر است که شرکتهایی امکان دریافت مجوز را دارند که فعالیت آنها به صورت بازاریابی شبکه ای صحیح باشد و نه بازاریابی هرمی.
مجوز فعالیت این شرکتها تنها توسط وزارت صنعت ،معدن و تجارت اعطا می شود و منحصراً شرکتهای دارای مجوز فروش محصولات به صورت بازاریابی شبکه ای از این وزارتخانه، حق فعالیت را خواهند داشت .
ما با شناساندن سامانه هوشمند استعلام در خصوص شرکتهای هرمی و بازاریابی غیر قانونی، شما کاربر گرامی را در جهت شناسایی و آگاهی هر چه بیشتر در این زمینه یاری نماییم. همچنین با توجه به اطلاع رسانی رسانه ها مبنی بر خدمات دهی سامانه پیامکی 30006082 به منظور اطلاع از فعالیت شرکتهای هرمی و بازاریابی شبکه ای در کشور این سامانه هوشمند استعلام پیامکی، به شما کاربر گرامی این امکان را می دهد که با وارد نمودن اسم شرکت مورد نظر ( چه به زبان فارسی و چه به زبان انگلیسی ) و ارسال پیامک به شماره 30006082 جواب استعلام خود را بلافاصله و به صورت پیامک دریافت نمائید.